ajutor

Sex si probleme sexuale

Postata de membru233284 cu 11 ani in urma.

Buna seara, aseara am intretinut relatii sexuale cu partenera mea si, inainte de ejaculare, am scos penisul din vaginul ei, am ejaculat, dupa care am reintrodus penisul si am continuat inca un minut-2 actul sexual. Care sunt sansele ca ea sa ramana insarcinata ac***a in vedere ca ejacularea mea a fost extravaginala? Credeti ca e cazul sa ia pilula de a 2-a zi? Va multumesc!

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Ar fi recomandat , pentru siguranta, sa utilizeze pastila de a 2 a zi.