Ajutor urgent

Sex si probleme sexuale

Postata de jon2011 cu 11 ani in urma.

Am facut si eu dragoste cu prietena mea asta seara am folosit Durex Perfoma si la un moment cand am scos penisul a pocnit prezervativul precizez ca nu eram pe punctul de a ejacula nici macar pe aproape(a pocnict ca un balon nu era inautru ci exact cand l-am scos tin sa cred ca nu se rupsese inainte sau ceva de genul)Exista vrun risc?

Raspunsuri (2)

anca

acum 11 ani

din moment ce nu ai ejaculat sansele sunt minime ca prietena ta sa ramana insarcinata
succes si daca va e frica incercati la farmacie pastila anticonceptionala de urgenta(pastila de a doua zi) care se poate lua pana la max 72 de ore cred de la actul sexual neprotejat

jon2011

acum 11 ani

Practic ala a pocnict in afara iar eu m-am oprit nu am mai bagat penisul asa ca s-a auzit destul de tare pocnitura aia daca era inautru nu se auzea nimic zic eu