Ajutor cat mai repede va rog!!!

Sex si probleme sexuale

Postata de s0n cu 8 ani in urma.

Eu si prietena mea am avut aseara oarecum primul act sexual... acesta a avut loc fara penetrare, fara ejaculare, nu am folosit prezervativ, a fost un joculet gen ea se misca usor... amandoi eram excitati si am observat un lichid apos la mine cat si la ea (mentionez inca odata ca nu am ejaculat) si suntem putin speriati asteptam un sfat bun si cat mai repede! Multumesc!

Raspunsuri (1)

noi doi

acum 8 ani

nu-i nimik copii ,nu va speriati...e un lubrifiant natural :D