ACTUL SEXUAL

Sex si probleme sexuale

Postata de sorilau cu 13 ani in urma.

Buna seara . Se spune ca , femeia nec***a orgasm in timpul actului sexual nu poate ramane insarcinata ...ESTE ADEVARAT ? STIE CINEVA CEVA DESPRE ASTA ? VA MULTUMESC !

Raspunsuri (4)

Marina

acum 13 ani

Nu este adevarat. O prietena de-a mea mi-a spus ca nu a avut niciodata orgasm si are trei copii.

Iuli

acum 13 ani

Stiti care este mecanismul unei fecundari? Ati auzit de copii proveniti din viol? Cred ca v-am raspuns la intrebare.

alin2002

acum 12 ani

stupida intrebare

alin2002

acum 12 ani

stupida intrebare