actul sexual cu sotul meu

Sex si probleme sexuale

Postata de gorgan100613 cu 14 ani in urma.

Am o nelamurire si va rog sa ma ajutati.Sunt casatorita de 2 ani am 28 de ani,si suntem impreuna de 8 ani,deci contact sexual exista intre noi de mult,dar problema mea este ca nu reusesc sa am mai multe contacte sexuale intr-o sapt chiar daca din partea lui dorinta este,deoarece cand incercam a-2.a oara ma doare la intrare in vagin,si tre sa recunosc ca nu mai putem face dragoste ca in trecut de mai multe ori intr-o noapte,iar la final incepem sa avem discutii pe tema asta lucru care ma face sa inteleg ca vrea mult mai mult,iar eu nu pot sa ii ofer.Va rog sa ma ajutati cu un sfat........va multumesc din suflet

Raspunsuri (11)

chik

acum 14 ani

e clar ca ai o infectie si tre sa te prezinti urgent la ginecolog!!

D IANOS

acum 14 ani

RASPUNSUL DE MAI JOS ERA PTR TINE
DUTE LA FARMACIE CUMPARA UN UNGUENT CARE SE GASESTE DIN BELSUG E PENTRU LUBRIFICARE SI FOLOSESTEL SA VEZI CE USOR O SA FACI DOUA SAU TREINUMERE FARA SA T DOARA

marialeea

acum 14 ani

Du-te la un consult ginecologic, fa un Paps si sunt sigura ca vei rezolva problema. Sa nu care cumva sa ai o anexita mai veche, netratata, ca poti sa-ti "iei adio" de la un bebe cand il vei dori! Daca ai si dureri mari la ciclu, varsaturi, greturi (din cauza durerilor), precis e anexita. Daca nu, poate fi ceva de natura infectioasa, oricum pot fi multe cauze pe care nu le poti depista decat la un control amanuntit. Daca nu-ti da, e bine sa ceri tu singura si o echo la ovare, ca nu strica. Oricum, Paps-ul e musai sa-l faci.
Sanatate multa si nu mai astepta, du-te la medic!

dd

acum 14 ani

Am o intebare si as vrea un sfat,am 37 de ani sant casatorit de 9 si sotia nu mai e interesata de placeri sexuale ,o face cu mine ff rar o data pe saptamana ,zice ca daca nu are orgasm de fiecare data o doare capu si are mateli , daca are importanta o facem cu prezervativ ,si intrun cuvant ,da vina pe mine ca ejaculez prea repede ,eu zic ca sant normal ,fizic si psihic, adica ejaculez ca un om normal,din cauza asta am stari de nervozitate si va dati seama ce scantei iasa,o iubesc cu toate ca ea ma acuza ca nu o iubesc suficient ,eu zic ca daca nu o iubeam nu dura casnicia 9 ani , ce ma indrumati sa fac?

galina

acum 14 ani

sfatul meu e să te duci la un urolog,poți să fii răcit,că acum bărbații răcesc ca și femeile.Nu te rușina și dute la medic,o să-ți dea un tratament bun și o să vezi că soția nu o să țină piept,ai să vezi!Mult succes!

deakianos

acum 14 ani

dute la farmacie si cumpara un unguent care o sa te ajute la lubificare si asa o sa treci usor la 2 sau mai multe numere fara sa ai dureri . Incearca si ai sa vezi cai sami multumesti dar faoooooooooooo

simo

acum 14 ani

Draga deakianos, uguentu poti sa ti-l bagi tu in fund, nu mai da sfaturi daca nu sti nici macar k sa scrie lubrifiere (ce dumnezeu inseamna lubificare numai tu sti) ,si foloseste dracului liniuta ca de aia ne obliga statul roman sa facem 8 clase k sa stim macar sa scriem.
Pt. doamna: dacaq sti sigur k e durere consulta urgent un ginecolog, iar daca simti ustuime, cea ce cred ca si etste , nu trebuie decat sa folositi lubrifianti.

grig

acum 10 ani

esti tare cu corectatu... citeste ce ai scris ,hahahaha !esti tare !

D I

acum 14 ani

SCUZE NU ERA PTR TINE

gorgan

acum 14 ani

va multumec de mesaje tuturor si ca imi dati o mana de ajutor........am fost la Piatra Neamt la un spital privat.........si acum iau ceva tratament......nu e nimic grav e vorba doar de sensibilitate

lylyka

acum 10 ani

buna am si eu o ploblema de vro 2 ani de zile nu mai simpt placere cand am contact sexual cu sotul meu am 19 ani sunt casatorita de 4 ani la inceput ma simteam acum nu mai simpt de cat durere am fost la ginecolog si mi-a facut eco la ovare si mi-a spus ca am chisturi pe ovarul stang mentionez ca am un baietel de 3 anisori si am facut si o intrerupere de sarcina acum 2 saptamani ajutati-ma cu un sfat va rog mult
multumesc