Act sexual

Sex si probleme sexuale

Postata de mayb_e cu 12 ani in urma.

Am facut sex cu prietenul ,cam de 2-3 ori intr-o noapte . si de atunci ma tot doare in partea de jos a abodmenului ,ce poate fi?

Raspunsuri (1)

Lorenaa

acum 12 ani

Ai dat prea putine detalii k sa imi pot face o idee despre ce ar putea fi . In partea de jos a abdomenului sunt ovarele ,uterul , vezica urinara etc , iar daca ne gandim la tot ce este sub abdomen se include si apendicele si splina care si ele sunt prin zona aceea. Singurul lucru la care pot sa ma gandesc ac***a in vedere k te doare dupa un contact sexual k este vorba de ovare. Poate ai racit la ovare si s-au inflamat iar dupa contactul sexual au inceput sa doara.Poate fi si o infectie urinara , sau o rana pe colul uterin . Ofera detalii : te ustura cand urinezi ? te simti balonata ? te doare permanent sau in crize si apoi trece ? folosesti ceva anticonceptionale ? ai avut contac sexual protejat ? cat mai multe detalii si asa poate iti va raspunde mai multa lume pt k din ceea ce ai scris tu nu prea ne putem da seama de nimica .Consultul la un medic ginecolog ar fi ideal . Multa sanatate si astept raspunsul tau (asta daca mai doresti sa scri )