abstinenta fortata

Sex si probleme sexuale

Postata de catalin227129483 cu 15 ani in urma.

Buna, am o intrebare legata de efectele abstinentei fortate, daca ii pot spune asa... am un apetit sexual poate putin cam mare iar iubitul meu la fel...dar de multe ori nu avem cu ce din cauza ca nu poate mentine erectia. Iau anticonceptionale si vreau sa stiu daca pot aparea efecte negative din cauza lor sau din cauza excitatiei aproape permanente si absenta contactului?

Raspunsuri (2)

IULIANA-ANA

acum 15 ani

Nu inteleg cu ce ar pute afecta anticp. tale erectia lui, este o problema care tine de organismul lui. Ar trebui sa faca o vizita la un urolog
Numai bine

Dan Dan

acum 8 ani

Pai hai fa sex cu mine atunci, din pacate sunt persoana cu handicap fizic si am apetit sexul mare,si sunt abstinent fortat. Nu ma accepti pentru sex?