Unde gasesc Rilutek

Scleroza multipla

Postata de florentina13b cu 12 ani in urma.

Buna seara,

Am nevoie de Rilutek si nu il mai gasesc in Bucuresti.Ma puteti ajuta cu informatii legate de acest medicament?cum putem face rost de el? de ce nu se mai gaseste?
Multumesc frumos
Florentina

Raspunsuri (5)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

Rilutek contine riluzole utilizat in tratamentul sclerozei laterale amiotrofice, se va achizitiona in baza prescriptiei medicale. Discutati cu farmaciile in vederea efectuarii unei comenzi.

Andrei

acum 12 ani

Bauna ziua,

Daca aveti nevioe de Rilutek va pot ajuta.
Lasati aici o adresa de email.

Sanatate si numai de bine.

dudu

acum 11 ani

am nevoie de rilutek urgent [email protected] 0784004690

Cosmin Obrocea

acum 11 ani

Am nevoie urgenta de acest medicament. Adresa mea de mail este [email protected]. Multumesc

Utilizator11609419544

acum 3 ani

Buna ziua,

Am gasit aceasta pagina din greseala.
As avea nevoie de rilutek, dar nu avem reteta.
Emailul meu este [email protected]
Multumesc mult!