Tratamente

Scleroza multipla

Postata de Nicoleta S cu 12 ani in urma.

Buna ziua As vrea sa stiu si eu daca in SM apar furnicaturi,intepaturi arsuri in maini-mai ales in palme-,picioare si cap Daca poate cineva sa-mi raspunda, poate sa-mi spuna si ce tratament foloseste?Astept raspuns ca sunt tare bolnava Multummesc

Raspunsuri (1)

alina

acum 12 ani

Ati fost la un medic neurolog?Daca nu ar fi bine sa mergeti la un medic sa nu luati medicamente dupa ureche pt ca SM este o boala grea si vati putea inrautati situatia