scleroza multipla-reflexoterapia

Scleroza multipla

Postata de lola30 cu 14 ani in urma.

ajuta reflexoterapia si masajul in cazul pacientilor cu scleroza multipla?dar in alte boli?

Raspunsuri (4)

floryny

acum 14 ani

Da, reflexoterapia poate ajuta pacientii cu scleroza multipla.

Kovacs Adriana

acum 14 ani

De fapt - O intrebare: Facultatea poate influenta evolutia sclerozei multiple?

Paul Adrian

acum 13 ani

pute ti sa mi spuneti tehnica efectuarii masajului reflexogen in scleroza in placi pe ce puncte se face in talpa

huidu f

acum 13 ani

Pentru scleroza merge foarte bine neuro optimizer, mama mea are si de cand ia se simte foarte bine, am gasit pe okazii.ro la 200 lei, de la cineva la care i-a adus din america cineva mai multe, ca in farmacie e ceva mai scumpa. Mama ia deja de vre-o 2 luni si vad ca zambeste mai des....sa zic asa.