Recuperarea in scleroza multipla

Scleroza multipla

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

Ajutrati-ma cu un sfat !!!

Raspunsuri (4)

comentarii utilizatori

acum 15 ani

Tatal meu este bolnav.Ce poate face in privinta acestei boli?Vreau si eu un sfat indiferent daca este vorba de medicamente s-au de plante medicinale .

andrei125111062

acum 15 ani

kinetoterapie. mentine starea acolo unde problema este mai veche. acolo unde problema a fost abia depistata se pot inregistra progrese remarcabile. ideea este ca miscarea trebuie sa devina un mod de viata. 0762280475

comentarii utilizatori

acum 15 ani

am.facut.tratament.cu.metoxantrona

mirela435

acum 15 ani

AM FACUT INITIERE REIKI SI INITIERI IN ALTE SISTEME SI DUPA CINCI ANI DE AUTOTRATAMENT MAI AM PUTINE SIMPTOME ALE SM ( la 31 de ani ultimele doua atacuri au fost cu hemipareza pe partea dreapta )