nu stiu ce sa mai fac

Scleroza multipla

Postata de dreamergilr cu 10 ani in urma.

am de 8 ani de cin sufer,am primit si rebif,betaferon,capaxone ,dar la toate am avut ba reactii sau chiar si inrautatirea bolii.Acum nu primesc nimic din acestea..deja de 3ani,insa primesc pastile bg...si simt cum cu timpul ma simt mai rau si mai rau..nu am puterea ce o aveam...repede obosesc...sin cazuri cind primesc corticozon si imi revin..dar am inceput sa-l primesc prea des si ma tem ca nu-mi va ajuta intr-o buna zi.A..am incercat cu ciaiuri nu mai ce nu am facut...sunt disperata ..AJUTATIMA NU STIU CE SA MAI FAC:(

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Nu ati specificat de ce suferiti...

mimicapatina

acum 10 ani

este vb de scleroza multipla cu siguranta , am si eu. dar la mine sa- potrivit copxone. incearca te rog produsele apicole ale dnei dr AOSAN CRISTINA , sunt pe net tasteaza MUDAVA si vei gasi. sanatate !!