intrebare

Scleroza multipla

Postata de valy28 cu 14 ani in urma.

care sunt criteriile de diacnosticare in scleroza multipla?

Raspunsuri (4)

Angy1138864

acum 14 ani

rmn iti va spune tot

valy28

acum 14 ani

am facut 3 si nimeni nu mi-a pus un diagnostic ,apar 2 leziuni demielinizante dar controlul
neurologic este ok.

nicevo

acum 13 ani

Daca ti-a aparut doua lezini demielinizante ce mai astepti trebuie sa cauti un bun profesor univ. specializat in scleroza multipla, pt. ca te afli in debut si ai sanse de ameliorare maxime..............

danielle_p

acum 13 ani

si eu ma aflu la debut, am o sg leziune
am fost la spitalul Universitar la Prof. Bajenaru si mi-a spus sa mai astept sa-mi mai apara si alte leziuni.
putei va rog sa-mi spuneti la ce "sanse de ameliorare maxime" va referiti?

multumesc