Am facut sex in perioada fertila acum 2 zile

Scleroza multipla

Postata de MembruMobileApp150330210426668 cu 8 ani in urma.

Am facut sex in perioada fertila acum 2 zile.Dar aseara am consumat alcool.Daca e sa fi ramas insarcinata afecteaza asta in vreun fel sarcina? Acum 2 zile am facut sex pentru a ramane insarcinata.Aseara am baut alcool,dar nu beau de obicei.Are in vreun fel efect negativ asta..in cazul in care am ramas?

Raspunsuri (1)

mary321

acum 8 ani

daca ai facut sex neprotejat, si nu+ti vine menstruatia luna asta iti faci un test. incearca sa reduci alcooul si tigara. in caz de ai ramas insarcinata.