tulburare schizoafectiva

Schizofrenie

Postata de meelania cu 8 ani in urma.

m-am imbolnavit la 28 de ani de aceasta boala.pot beneficia de handicap?sau limita era la 26 de ani?care este limita de varsta pentru aceasta boala pentru a beneficia de handicap?

Raspunsuri (1)

jodiff

acum 7 ani

La aceasta intrebare nu am vreun raspuns, insa legat de tulburarea de care suferi iti recomand un site care mie cel mai probabil mi-a salvat viata acum cativa ani:
cauta "The Linden Method" pe google si acceseaza site-ul oficial care poarta acest nume.
Aici poti gasi informatii despre modul in care mintea si emotiile pot fi "tinute in frau" si readuse pe un drum pozitiv, printre altele.
Sper sa te ajute.