tulburare de personalitate borderline

Schizofrenie

Postata de cezara2010 cu 13 ani in urma.

am 37 ani, ma numesc andra, am fost diagnosticata cu tulb de pers borderline,urmez tratament cu seroquel si efectin, insa starile se mentin: frica,obsesii, stari de nervozitate infioratoare, depresie, confuzie...am urmat cu ani in urma toate tratamentele posibile. ma puteti ajuta cu un specialist pe aceasta tulburare

Raspunsuri (4)

susan mariani

acum 13 ani

da urmeaza tratamentul sa nu il intrerupi eu am ramas cu dureri de cap chinui de vreo 6 ani nu te speria o sa ti treaca chiar daca mai ramin urmari iti recomand sa mergi la biserica si iesi cit de des poti in lume 80 la suta te vindeci acasa mai vorbim

stoica petra

acum 13 ani

sunt din giurgiu si avem amindoi sot sotie pr cu nervi doresc sa ma contctezi la aid ana montana 84 parola 123456

alex

acum 13 ani

iti recomand sa te duci la NIFON-jud BUZAU la doctorul ADRIAN S.IONESCU amfost si eu internat acolo si ma simt bine i-au tratamentul de aproape 6 ani.du-te si la biserica si roaga-te sa te ajute iisus sa scapi de atacurile de panica

Alexia

acum 11 ani

Da, mergi la Biserica, o sa te ajute mult.