Tudor?

Schizofrenie

Postata de Utilizator11525608420 cu 5 ani in urma.

Am si eu o problema,de fapt mai multe:Pana acum cateva saptamani beam ceva de genul 7 zile pe luna ,cateva ma refaceam si in rest eram fresh.Cand am zis 7 ,adica full ,pana nu mai puteam ,vb numai p***ai si cateodata le si faceam..Cand beam nu te mai intelegeai cu mine.Hop ca am avut si probleme cu politia.Deci aveam si probleme la cap nu numai cu bautura.De la stresul cu politia, n am facut mare lucru decat ca am facut scandal la metrou,am inceput sa am auzul muzical fara casti:aud foarte des ,nu voci,muzica pe care o ascultam la casti f des.Dar ideea e ca aud f clar.Si peste am si problema cu vederea,nu mai vad asa clar.Deci probleme mari .Cand imi spuneau oamenii ca oamenii normali nu fac asa la bautura nu i credeam.Acum trebuie sa merg in stare grava ,cred.Are cineva cunostinte mai detaliate?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Alcoolul/sevrajul-alcoolic_7890