Serlift

Schizofrenie

Postata de MembruMobileApp1496866146 cu 6 ani in urma.

Iau serlift de 100 de 2 zile. Ma tratez din ianuarie cu depakine. Nu am convingerea ca ma ajuta. Am stare p***a gândesc mai încet si am fost diagnostic cu depresie severă apoi tulburare bipolara. Totuși încă am cumva retineri legate de medicamente si regrete ca le tot iau

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Schizofrenia-si-alte-tulburari-psihice/tulburarea-bipolara-alimentatia-corespunzatoare_7457