Sanatori pentru schizofrenici Cluj

Schizofrenie

Postata de alexa6669 cu 11 ani in urma.

Buna!
Sora mea sufera de schizofrenie de 20 de ani. Este pensionata, are 45 de ani. Urmeaza un tratament, din 6 in 6 luni este internata la spitalul de ergoterapie din Cluj. A fost internata si la Borsa 2 luni, dar nu mai vrea sa auda de Borsa, zice ca se sinucide daca o ducem acolo. Este destul de grava situatia ei, este foarte sp***a si de multe ori dispare si o cautam peste tot cite 0 zi-doua. As vrea sa ne ajutati, sa-mi spuneti un sanatoriu mai apropiat de Cluj, chiar daca privat cit ne-ar costa? Trebuie sa o internam undeva, pentru ca nici tratamentul nu-l ia. intr-o zi da, alte doua nu....
Va multumesc mult!

Raspunsuri (1)

hello

acum 11 ani

my name is Julate, it''s my pleasure to drop you some words just to say Hello and how was your day? well i will like to known little more about you, and also i want to tell you more about my self,
please i will be very happy if you will reply me via my address so that we can move further for knowing each other (Julate [email protected]) Thanks I''m waiting for your reply,

Hoping TO Hear from YOU . i saw your profile at sfatulmedicului.ro
___$♥$♥$♥$♥______$♥$♥$♥$♥$
_$♥________$♥__♥$.___I_____♥$
♥$__(▒)(▒)___$♥$.____________$♥
$♥_(▒)()(▒)_♥*_____LOVE____♥$
♥$__(▒)(▒)______♥___________$♥
_$♥_______(▒)(▒)____YOU____♥$
___♥$____(▒)()(▒)_______$♥
______$♥__(▒)(▒)______♥$
________♥$_________$♥
___________$♥___♥$
_____________♥$♥

THANKS

YOURS JULATE.