psihoza

Schizofrenie

Postata de einstein18 cu 12 ani in urma.

buna.....mama mea a vazut pe o fisa de.a ei medicala ceva de genul...PSIHOZA DEPRESIVA ANXIOASA....imi puteti spune si mie ce inseamna asta?...ea stia ca are ca diagnostic NEVROZA NEUROVEGETATIVA.....multumesc....cu deosebita consideratie,ciprian!

Raspunsuri (1)

6earch

acum 11 ani

salut einstein18 sau ciprian..s-a refacut mama ta din boala asta PSIHOZA DEPRESIVA ANXIOASA?Stii cumva ce tratament a tinut sau macar ce pastile a luat?Lasa o adresa ceva ca sa te pot contacta ca am si eu un caz in familie si as dori sa discut cu cineva care se afla in aceeasi situatie.
Merci, o zi buna in continuare.