Poate cineva sa ma sfatuiasca spre care spital de boli psihiatrice mai bun ma pot orienta?

Schizofrenie Tulburari psihice

Postata de MembruMobileApp1478961642 cu 7 ani in urma.

Sora mea sufera de schizofrenie paranoida cu o amplificare a crizelor toamna si iarna.Din pacate e singura si imi este tare greu sa gasesc o persoana care sa ii tina cat de cat companie chiar si cu plata.Mi se sfatuieste un spital psihiatric(cel de la Buhusi) ea stand in judetul Bacau.Dar dupa cum am citit pe internet este un spital foarte controversat si am impresia ca mai rau o sa ii fie.Daca poate cineva sa ma sfatuiasca un spital cu doctori buni?

Va multumesc,
Gabriela

Raspunsuri (1)

Sebastian38

acum un an

Buna,poate ca iti raspund prea tarziu la intrebare dar eu recomand spitalul de psihiatrie Tulghes judetul Harghita