Este oare tulburare afectiva bipolara?

Schizofrenie

Postata de Utilizator21641567656 cu 2 ani in urma.

Nu am fost încă la un consult la un medic, am stări de anxietate, trec de la o stare la alta, acum sunt vesela și am energie după care o dau in extrema cealaltă, Tristețe, gânduri, numai am stare de activitățile cotidiene, ma trezesc noaptea, vreau doar sa mannac, caut mâncare continuu! Îmi este foarte frica sa nu o dau in extrema cealaltă de a lua foarte mult in greutate! Nu vreau sa am de multe ori oameni in jur, nu ma simt in stare sa fac nimic! Totul ma supăra și ma afecteaza orice cuvânt spune oricine
Un sfat va rog? Vreau sa merg la un psihiatru

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Anxietate-si-atac-de-panica/masuri-imediate-in-cazul-unui-atac-de-panica_16180