este o fixatie sau sunt gay?

Schizofrenie

Postata de adasdasda cu 13 ani in urma.

buna ziua numele meu este iulian am 20 de ani... acum 1 an de zile am avut simptomele schizofreniei aveam impresia ca canta despre mine in melodii , ca sunt urmarit , ca lumea vrea sa imi faca rau etc. Inainte de aceasta precizes ca am folosit etnobotanice dupa aceasta sa declansat schizofrenia sau paranoia ce o fi... si vreau sa spun ca in timpul simptomelor am avut gaze vreo 2 luni de zile in continuu ... nu puteam nici macar sa ma abtin.. ce inseamna asta sunt gay? sau este doar in capu meu?

Raspunsuri (48)

Iuli

acum 13 ani

Nu inteleg...Ce treaba cu gazele cu faptul de a fi gay?

cristinaaaaa

acum 13 ani

ha ha ha ha ha urmeaza un tratament...se pare ca inca nu ti-ai revenit...ce legatura au gazele tale cu faptul ca ai putea fi gay??????????????????Doamneeeeeeeeeee

Gica Contra

acum 13 ani

Eu cred ca esti gay

Adam Clisi

acum 13 ani

Si eu cred ca este gay.

city

acum 13 ani

adica eu nu inteleg la gay le functioneaza corpu altfel ori cum .... de la masturbatie se poate face vreo schimbare a corpului ... ajutati-ma va rog ! un medic ceva sa imi spuna de ce am avut acele gaze ... multumesc

Iuli

acum 13 ani

Ai avut gaze pentru ca acestea reprezinta cateodata manifestari psihogene (de ordin psihic). Ce legatura au masturbarea, gazele cu homosexualitatea? Esti homosexual daca esti atras de barbati si nu de femei. Nu daca te masturbezi, ai gaze etc. La gay corpul functioneaza EXACT CA LA ORICE BARBAT doar ca nu le plac femeile idn punct de vedere sexual. E simplu: tie iti plac barbatii sau femeile? Asa primesti raspunsul la intrebarea ta.

Psh Ioana Panculescu

acum 13 ani

Faptul ca ai avut relatii homo nu inseamna ca esti gay
Ar fi indicat sa iti incepi o dezvoltare personala pentru a te cunoaste mai bine si a invata sa iti croiesti drumul cel mai potrivit tie ,

adasdasda

acum 13 ani

Doamna ioana nu am avut niciodata atracie homosexuala sau ceva de genu ... pur si simplu nu inteleg de ce am avut gazele acelea nu am avut niciodata relatii homo sau ceva de genu... viata mea mergea bine cand sa intamplat toata treaba asta ... deci nu inteleg de ce am avut acele gaze... mi sa modificat corpu si sunt fata sau cum? pur si simplu nu inteleg ... va rog ajutati-ma

Carpe Diem

acum 13 ani

Nu e posibil sa ti se modifice corpul, decat in timp prin imbatranire.
Sincer te sfatuiesc sa discuti cu un psiholog.

Iuli

acum 13 ani

CE LEGATURA AU GAZELE CU MODIFICAREA CORPULUI?! Barbatii nu au gaze, numai femeile? Consulta URGENT un medic PSIHIATRU!

cristinaaaaa

acum 13 ani

poate ai mancat prea multa fasole.....ha ha ha

cristinaaaaa

acum 13 ani

du-te urgent la un psiholog.....vorbesti numai aberati mai baiatuleeeeeeee

adasdasda

acum 13 ani

asta nu inteleg cand sa declansat boala de ce am avut gazele...:)) sper sa fie doar in capu meu ... multumesc pentru raspunsuri

Carpe Diem

acum 13 ani

Nu exista nici o legatura intre gaze si " boala ta". Trebuie sa mergi la un psiholog care te va ajuta sa intelegi ce se intampla cu tine si te va ajuta sa-ti intelegi sexualitatea. Din cate imi dau seama te simti femeie psihic si esti barbat fizic?

ady

acum 13 ani

maiii baiatule eu cred........ca tu faci misto de noi....

adasdasda

acum 13 ani

din contra ca uras gay dar mie sa nu se mai declanseze vreo data gazele... asta imi este mie sa nu se fi modificat corpu si sa fi devenit fata ... asta e tot ... daca poate cineva sa imi explice de ce am avut gazele acelea ca sa ma linistesc

aura

acum 13 ani

ai bagat pe foc de aia ai avut gazedaca au iesit afara ai scapat de ce te preocupa atata gazele ?pana la varsta asta nu ai mai avut gaze?ce doamne doar nu ai luat foc.

adasdasda

acum 13 ani

dar 2 luni in continuu fara sa se opreasca e cam ceva neobijnuit si iti pui fel si fel de intrebari... de asta sunt nedumerit :) va multumesc pentru raspunsuri ma simt putin mai bine ... dar poate o sa imi raspunda un medic ... de ce 2 luni am avut acele caze si din ce cauza sa declansat.. astept un raspuns Multumesc

Psih.dr.Gabriela Marin

acum 13 ani

City,
Etnobotanicele fac foarte mult rau. Simptomele psihice descrise de tine - teama ca esti urmarit, etc - tot de la etnobotanice se trag. E posibil ca anumite plante sa-ti fi dereglat digestia sau sa-ti fi iritat colonul. Mai iei plante sau te-ai oprit?

leti

acum 13 ani

RASPUNDETII LA BAIATUL ALA SARACUL,ARE NEVOIE DE UN PSIHOLOG,BIETUL DE EL

Pag 1 din 3