depresie si anxietate

Schizofrenie

Postata de dafff67 cu 13 ani in urma.

ce boala e esta?? am un copil de 1 si 6 luni !
ma cert mereu cu mama pe tema copilulului !
i-mi reproseaza mereu ca nu stau suficient cu ea!
nu e adevarat stau toata ziua cu ea si ma joc !
cand ne certem ,devin f furioasa si lovesc tot ce e i ibnn jurul meu .......dau cu pumnii si cu picioarele in tot!
si asta s-a intamplat in fata copilului care s-a speriat si a iniau si inceput sa planga !
iau si antidepresive si degeaba !
CAND M,A ENERVEZ I-MI PIERD CONTROLUL !
SUFAR F MULT ,MA SIMT SINGURA!
MAMA NU MA LASA SA MA ODIHNESC DELOC !AM NEVOIE DE ODIHNA PT CA MA SIMT MEREU OBOSITA!
SOTUL MEU E CANTARET ,STA F MULT PLECAT DE ACASA ,,,,
VINE LA 2 SAU 3 SAPTAMANI ACASA SI STA DOUA TREI ZILE SI PLEACA !
CE SA FAC CA SA NU MA MAI SIMT SINGURA??????
SE ACCENTUEAZA DEPRESIA MAI MULT IN FIECARE ZI!!!!!!!!
AM NEVOIE DE MULTA DRAGOSTE SI AFECTIUNE SI -MI CAM LIPESSTE!

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 13 ani

MERGI LA UN PSIHOLOG!!!!!!!

dana

acum 13 ani

ar trebui, draga mea, sa va luati un concediu,tu si sotul tau, cateva zile, sa uiti de grijile de zi cu zi.incearca si niste sedinte de acupuntura.pe mine m-au ajutat ft mult.multa sanatete.