cateb luni?

Schizofrenie

Postata de camis2008 cu 12 ani in urma.

o persoana a facut tratament cu selegos timp de 3 luni , la prescriptia medicului...daca iau revenit simptomele bolii dupa ce a intrerupt tratamentul mai poate continua inca 3 luni?
punem aceasta intrebare deoarece medicul care i a prescris tratamentul a decedat intre timp si pacientul nu a mai putut fi consultat

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 12 ani

Este evident ca trebuie sa mearga la alt medic psihiatru care sa il ia in evidenta si sa ii prescrie medicatie. Este foarte periculos sa ia astfel de medicamente fara consult medical.