buna cred ca mama a innebunit!

Schizofrenie

Postata de allexa2801 cu 12 ani in urma.

BUna ma scuzati ca va deranjez,am o problema cu mama mea! Mamei mele ii este foarte frica de serpi,aseara a zis ca a vazut serpi in toata casa,logic ca nu erau,am intrat in pamica can am vazut-o ,e tanara are 39 de ani,a incxeput sa planga ,sa urle,si urla la noi ca noi vrem sa o omoram,se freca pe cap ca o nebuna.A mai facut ntr-o seara ceva de genu,imi este frica .V-as ruga s aimi ziceti ce s aintampla cu ea,sau macar ce pot face.Oare s-ar putea preface sa aiba mai multa atentie
?

Raspunsuri (4)

Iuli

acum 12 ani

Probabil o criza psihica. Urgent mergeti cu ea la Spital la sectia de Psihiatrie!! Chemati ambulanta cat mai curand. O sa vezi ca o sa fie bine apoi. NU se preface. Cu cat trece mai mult timp, cu atat se afunda mai mult si va fi mai greu de tratat.

allexa2801

acum 12 ani

Va multumesc frumos pentru sfat

Carpe Diem

acum 12 ani

Mama are 39 de ani si dvs 41?!

Iuli

acum 12 ani

Probabil nu a trecut varsta. Am vazut ca la multi apare 41, probabil e setat automat 1970.