boli psihice

Schizofrenie

Postata de Catalintal cu 13 ani in urma.

Buna ziua, mama mea sufera de Tuburare de personalitate de tip schizoid, tulburare depresiva gradul II hadicap, vrem sa stim daca beneficiaza de tratament gratuit pentru hipertensiune arteriala, luad noriprel si leridip care sunt foarte scupe si nu si le permite.

Multumesc

Raspunsuri (1)

anonim_167794

acum 13 ani

Buna seara,
Trebuie sa mergeti la medicul de familie si sa va interesati daca medicamentele mentionate se pot elibera compensat sau gratuit.
Va doresc multa sanatate!