am nevoie de un doctor psihiatru

Schizofrenie

Postata de turneaanca cu 9 ani in urma.

Buna ziua, Mama mea este plecata in Portugalia de 10 ani. De 3 ani s-a imbolnavit inventa lucruri, vorbea singura si nu am reusit nicicum sa o aduc acasa. Deabea acum am reusit cu ajutorul unei persoane din Portugalia sa o interneze acolo la spital, internata fortat. Am aflat ca are paranoie si a mai spus medicul cateva diagnostice. Va ramane acolo pana in august in acest timp va merge acolo la control, dar apoi va trebui sa o aduc in tara deoarece ea nu mai poate munci si nu se poate ingriji singura de ea. Spitalul unde este acum este unul din cele mai bune.Problema mea este ca atunci cand va veni acasa trebuie sa ii gasesc un medic psihiatru bun, sau un spital unde sa pot merge cu ea la control mai departe. Va rog daca stiti medici psihiatrici buni din Timi si nu numai lasati-mi numele si datele lor de contact. Va multumesc.

Raspunsuri (1)

Psihoterapeut Gabriel Pîrvan

acum 9 ani

Buna seara,

As putea sa va recomand un medic psihiatru. Daca doriti, puteti sa-mi scrieti pe e-mailul personal sau sa ma sunati.

Toate cele bune.

Psihoterapeut Gabriel Pirvan
E-mail; [email protected]
Site: www.psihoutil.ro
Telefon: 0764 443 184