vsh marit in sarcina

Sarcina

Postata de ana-teodora cu 14 ani in urma.

buna , sunt insarcinata 36 saptamani si tocmai am primit analizele de la laborator, am VSH-ul marit .valoarea e de 48 mm/h nu stiu daca e normal sau nu. am vb cu med de familie si mi a spus sa stau linistita ca in sarcina aproape toate valorile cresc, dar de cand am primit rezultatul ma gandesc mereu . daca mai sunteti cineva cu probleme la fel ca mine va rog sa mi raspundeti ,imi dati un sfat sa ma linistesc.

Raspunsuri (2)

ana-teodora

acum 14 ani

buna , sunt insarcinata 36 saptamani si tocmai am primit analizele de la laborator, am VSH-ul marit .valoarea e de 48 mm/h nu stiu daca e normal sau nu. am vb cu med de familie si mi a spus sa stau linistita ca in sarcina aproape toate valorile cresc, dar de cand am primit rezultatul ma gandesc mereu . daca mai sunteti cineva cu probleme la fel ca mine va rog sa mi raspundeti ,imi dati un sfat sa ma linistesc.

Bratu Petruta

acum 8 ani

Buna ziua ma numesc Bratu PETRUTA sunt ansarcinata an 4 luni si mia ieșit TGO mărit 105 .Vreau sa stiu daca ie normal sa fie așa mărite an sarcina.sunt speriata.vreau sa ma liniștesc.