Vreun sfat,va rog??????

Sarcina

Postata de MembruMobileAppmpistol24 cu 6 ani in urma.

Buna seara, am o problema și sunt puțin îngrijorată. Am 19 ani, am făcut sex cu iubitul meu acum 3 săptămâni neprotejat , dar nu a ejaculat in mine. Ciclul îmi este regulat, am o aplicație care îmi calculează mereu și venea de fiecare data la timp o singura data mi-a întârziat o zi mai de mult. Însă acum este a 3 a zi in care nici acum nu mi-a venit. Am făcut astăzi un test de sarcina a ieșit negativ și chiar nu știu ce sa mai fac. Mama îmi da un vaccin pastila nu știu exact ce este, am fost și răcita și câteodată mai umblu pe gresie fără papucei și e destul de rece. Nu mă duc des la baie, nu am grețuri, nu am niciun simptom de sarcina, pur și simplu nu îmi vine. Și când stau liniștita aud niște zgomote din burta și sunt balonata. Am nevoie de un sfat...Mulțumesc.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/8-semne-timpurii-ale-sarcinii_5272