Vreau un sfat !!

Sarcina

Postata de Alyii cu 9 ani in urma.

Ma confrunt si eu cu o problema,am avut o intarziere luna asta de 6 zile,in acest timp ac***a mai multe contacte neprotejate fiindca ne dorim un bebelus.In a 2 zi de intarziere am facut un test de sarcina si a iesit negativ.Astazi insa,cand ar fi trebuit sa repet testul a aparut menstruatia,fiind insa foarte diferita de cea normala.Mult mai putin cantitativiv.Ce ar putea insemna asta?Astept un raspuns,va rog

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 9 ani

Pentru certitudine, puteti determina din sange HCG- care va iesi crescut in caz de sarcina.