vreau un copil

Sarcina

Postata de andra L cu 12 ani in urma.

vreau sa raman insarcinata si nu reusesc.ce sa fac?

Raspunsuri (3)

claudia8086003

acum 12 ani

din experienta proprie iti spun sa incepi prin a merge la un control ginecologic , analize specifice, ecografie si mai apoi multe munca si fara stres

noi inca nu am reusit desi avem analizele in regula se poate sa fie si mintal si stres , cel putin asa spun doctorii care i am consultat si chiar si prietenii
nu te stresa este cel mai important
spor la treaba

TataNicu

acum 12 ani

nici sotia mea nu putea, medicul i-a dat Duphaston si... atunci cand am fost mai relaxati a ramas insarcinata cu iubirea vietii noastre

Gianina

acum 12 ani

Andra, depinde de cat timp incerci...