vreau un copil

Sarcina

Postata de anyta cu 14 ani in urma.

buna!!!am 19 ani si sunt diagnosticata de 2 ani cu diabet zaharat tip I.am prieten de 5 ani de zile,timp in care nu am ramas niciodata insarcinata.am fost la numeroase controale dar mi s-a spus ca nu am nimic!!!as dori si eu un sfat.....multumesc frumos.

Raspunsuri (2)

Adrienne

acum 14 ani

Ce inseamna ca nu ai nimic ? Ai o sterilitate dovedita in acesti 5 ani,daca nu ai folosit nici un mijloc de contraceptie. Cauzele sunt f. multe si necesita deasemeni multe investigatii si apoi tratament.......... Sau ar putea fi problema la partener. Daca dispui de mijloace materiale, rabdare si perseverenta,o poti apuca pe acest drum al investigatiilor. Succes !

Roxana

acum 14 ani

Luati legatura cu doctorul homeopat Mihai Vieru de la spitalul CFR din Iasi. Incercati tratamentul homeopatic, are succese extraordinare in "facerea" de copii.