Vreau sa raman gravida si am mai multe intrebari?

Sarcina Scaderea masiva in greutate Pierdere in greutate Infertilitate feminina Ginecologie Fumatul
+3
Vezi toate grupurile

Postata de anne2014 cu 3 ani in urma.

Buna ,
Spun pe scurt :
Sunt de 7 ani aproape cu iubitul meu , el 39 de ani eu 25 de ani , este un factor negativ in conceperea unui copil? Fumez , in unele zile ajung si la 1 pac pe zi , o MARE p***aE , poate fi principalul motiv pt care nu raman insarcinata ? 5 ani de zile am luat Yasmin anticonceptionale , din anul 2019 februarie am incetat sa le mai iau , din cate am citit cam dupa 1 an de zile poti ramane insarcinata ... Daca sunt mai slabuta , 49 kg , 1.69 cm , sub IMC recomandat pt sarcina , pot ramane insarcinata daca sunt subponderala?

Raspunsuri (1)

anne2014

acum 3 ani

La prima intrebare , daca diferenta de varsta e un factor negativ in a concepe un copil , ma scuzati de exprimare