vreau sa am un bebe

Sarcina

Postata de gabitzakassiana cu 10 ani in urma.

buna ziua.am si eu nevoie de cateva sfaturi.imi doresc foarte mult sa am un bebel.luna trecuta mi-a venit menstruatia pe data de 1, de regula imi vine cam la 24 de zile.trebuia sa imi vina luna asta pe 24, dar nu mi-a venit.ma doare putin spatele, sanii ii am foarte umflati, si am sfarcurile foarte sensibile la atingere.am facut un test barza dar a iesit negativ.exista posibilitatea sa fiu totusi insarcinata si sa nu apara deocamdata la test?

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Da, exista si aceasta posibilitate. Pentru certitudine,puteti determina din sange HCG care va fi crescut in cazul unei sarcini.