vreau ajutor

Sarcina

Postata de Oana-Genoveva cu 15 ani in urma.

buna dimineata fetelor!va rog sa ma ajutati trebuia sami vina ciclul pe 19 octombrie pe 5,6 am facut sex neprotejat si eram in perioada de ovulatie oare am ramas insarcinata?cami doresc un copil la nebunie dar mie frica ca si luna asta am dat gres dar ma dor sani rau si lipsa menstrei de 3 zile oare sa fac un test de sarcina sau sa mai astept ,nu mai suport asteptarea ajutatima va rog ce sa fac ca testul cred ca este prea devreme sal fac va multumesc de pe acum pentru orice raspuns primit

Raspunsuri (3)

Oana-Genoveva

acum 15 ani

vroiam sa va spun dar am facut test de sarcina in dimineata asta si a iesit negativ oare sunt insarcinata si nu ,mi arata testul e prea devreme

FLORIN6237120

acum 15 ani

buna! S-ar putea sa fie sarcina sau o dereglare hormonala. Cel mai bine este sa te consulte medicul ginecolog...El este cel mai indicat sa-ti raspunda la intrebarea care de framanta.

hci

acum 15 ani

Fa-ti testul de sarcina.
Este posibil sa fii insarcinata