vreau ajutor

Sarcina

Postata de Oana-Genoveva cu 15 ani in urma.

pina acu un an ramaneam insarcinata dar nu duceam sarcina la bun sfirsit acum am facut tratament mi sa garantat ca voi naste dar nu raman insarcinata luna trecuta am avut ciclul pe 25 sep iar perioada de ovulatie a fost pe 5.6.7.octombrie oare oi fi insarcinata ?poate cineva sami spuna va multumesc

Raspunsuri (1)

andrei178

acum 15 ani

Fa un test de sarcina pe care il poti cumpara de la orice farmacie, pana ajungi la control sa stii sigur. Sanatate si sa ai un bebe sanatos cat mai curand!