varixinal gel pentru gravide

Sarcina

Postata de lalik cu 13 ani in urma.

pot folosi varixinal gel impotriva hemoroizilor? sunt o gravida disperata din cauza hemoroizilor

Raspunsuri (2)

mikmok

acum 13 ani

Poti folosi acest gel, dar cel mai indicat ar fi sa consumi cat mai multe lichide (un litru sau doi litri pe zi, supe sau ceaiuri), consuma cat mai multe fructe si legume proaspete si evita constipatia. Sarcina usoara si fara complicatii.

cristina

acum 13 ani

sunt mama de aproape doua luni.si eu am avut aceasta problema dar nu am stiut.la nastere s_au pronuntat mai rau.asistenta mi-a recomandat hemorzon.mi-au trecut dar nu in totalitate,trebuie sa ai rabdare.dureaza ceva timp.nastere usoara.