Vaccinurile si sarcina

Sarcina

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

STIITI CUMVA DACA VACCINUL STALORAL SE POATE OPTINE COMPENSAT. bAIATUL MEU VA TREBUI SA IA ACEST VACCIN TIMP DE 3-5 ANI?

Raspunsuri (2)

acum 15 ani

buna, solutia e sa intri intr-o farmacie si sa intrebi, pt ca au lista actualizata tot timpul cu ce intra si ce nu intra compensat.

comentarii utilizatori

acum 15 ani

stiti cumva daca exista vreun vaccin contra veninului de viespe unde se face si cat ar costa multumesc astept raspuns cat mai urgent