Va rog sa ma ajutati cu un raspuns

Sarcina

Postata de Trulita cu 10 ani in urma.

Buna sear
Ce se intampla daca a fost luata prima pastila de Postinor la 6 ore de la contactul neprotejat......iar apoi a doua a fost uitata si nu a mai fost luata ???
Multumesc pt raspuns

Raspunsuri (1)

mari

acum 10 ani

nu as vrea sa te descurajez dar eu am 2 copii folosinnd postinor exact cum scrie pe prospect!! asa ca se prea poate sa nu aiba nici un efect! deci in concluzie postinorul il iei degeaba!