va rog sa imi raspundeti

Sarcina

Postata de selinuta20 cu 14 ani in urma.

buna eu am un ciclu cam de 29 zile si vreau un bebe cred ca sunt la ovulatia pentru ca am o scurgere cum e albusul de ou si ma umezesc mereu asa se intampla cand esti la ovulatie?ciclul l-am avut pe 20 martie care sunt zilele mele fertile?vreau un bebe?care sunt simptomele ovulatiei dupa mine asa pe 3 04 2010 a inceput sa am scurgerea precum albusul de ou dar am facut astazi dragoste de dmineata 5 04 2010 este sanse sa raman insarcinata nu m-am spalat si am stat in pat dupa ce am terminat.

Raspunsuri (1)

Sheila

acum 14 ani

In mod normal ovulatia are loc cu 14 zile inainte de menstruatie. Din calcule ar trebui sa fi in perioada fertila, deci ai toate sansele sa ramai insarcinata