va rog mult dati ki un raspuns

Sarcina

Postata de natacha cu 13 ani in urma.

sunt insarcinata cu 8 saptamini,rezultatele analizelor sunt:Anti-toxoplasma (IgG)-6,9
anti-rubeola 24,1

e bun rezultatul sau e ceva grav spunetimi va rog ca re traiesc foarte tare,la medic trebuie sa merg doar peste o saptamina

Raspunsuri (2)

Anutzy

acum 13 ani

la toxoplasma cred ca e bine dar la rubeola nu stiu ca eu am avut 78.45 si doctorita mea a zis k totul e ok.

elena

acum 9 ani

Buna seara,va rog sa-mi raspundeti si mie in privinta analizelor mele:anti herpes 37.90;anti toxoplasma IgG 5.00; anti toxoplasma IgM 0.25; anti virus rubeolos IgG 11.30; anti virus rubeolos IgM 0.24;anti CMV IgG 6.73 anti CMV IgM 0.12 Anticlamydia trachomatis IgG pozitiv,sa-mi rafpunde cineva va rog daca e grav!multumesc