URGENTA PROBLEMA! sarcina sau nu?!

Sarcina

Postata de MembruMobileApp150330210425912 cu 8 ani in urma.

Buna , am o URGENTA PROBLEMA .am CM regulat pe data de 13, astazi 25 am avut un contact sexual neprotejat problema este ca in timp ce o facea el mia spus ca a simtit in interior ca o atingere neefind sigur daca e ceva de la mine sau de la el .cand a simtit asta sa retras si sa terminat la cateva secunde de la retragere. Tot ce vreau sa stiu este daca poate fi o sarcina? Si daca aceasta inseamna ejaculare in interior sau o confuzie doar.

Raspunsuri (1)

Victoras

acum 8 ani

URGENTA era sa te protejezi,draga mea!!!Ai auzit de metode contraceptive???Dar de prezervativ???Doamne, cit de usor tratati o astfel de problema!!!