URGENT

Sarcina

Postata de Oana-Genoveva cu 15 ani in urma.

BUNA FETELOR AM NEVOIE URGENT SA FAC TESTUL TORCH +HEPATITA B SI C SPUNETIMI DACA ATI FACUT UNDE SI CIT COSTA TREBUIE SA LE FAC URGENT E POSIBIL CA ACESTE ANALIZE SA FIE PROBLEMA SARCINILOR MELE OPRITE IN EVOLUTIE AJUTATIMA SA PASTREZ ACEST COPIL VA ROG DIN TOT SUFLETUL URGENT VA MULTUMESC DE SPRIJIN

Raspunsuri (3)

Dorina6899908

acum 15 ani

Aceste analize se pot face la orice laborator,se fac din sange,se recolteaza dimineata inainte de a manca sau de a bea ceva. Eu nu sunt din Bucuresti [in caz ca tu esti } asa ca, nu-ti pot recomanda practic un laborator . Acum doi ani stiu ca,costau cate 40 roni fiecare ,de atunci poate ca s-au modificat preturile,dar mai mult de 200 roni,in total, nu cred ca sunt. Rezultatul se da cam dupa o saptamana. Multa sanatate si sa auzim numai de bine.

gianina29

acum 15 ani

Suna la 0213101699 clinica MEDICOVER si i-ti ofera toate detaliile despre pret si care e procedura pt. analize.Sunt foarte buni.

simona166117244

acum 15 ani

Buna Mihaela,
Poti incerca si la Centrul medical Gynecoland, adresa:
Strada Gramont nr. 7 (Piata Regina Maria - Rond Cosbuc),
Sector 4
Telefon / Fax: 021- 337.29.53, 336.43.73
E-mail: [email protected]
Programari: http://www.gynecoland.ro.
Sanatate maxima!