Urgent !

Sarcina

Postata de Mancky cu 10 ani in urma.

Imi pare rau ca va deranjez dar am si eu o intrebare.Am facut sex cu prietena mea s''''''a rupt prezervativul si la o jumatate de ora a luat postinor 2 si la 12 ore cea dea doua pastila.Nu avut niciun simptom iar la 5 zile ia venit menstruatia si a tinuto decat 3 zile.Pe data de 2 s''''''a sfarsit iar acum este 5 a doua luna si nu ia vneit menstruatia.Are si nsite scurgeri albe de vreo doua saptamaani care sau transformat in cheaguri de curand nu au miros nimic sunt albe atat.Alt simptom nu are,nimic nimic.

As vrea sa stiu daca este posibila o sarcina in conditiile astea ?
Astept raspunsul dvs sper sa vina cat mai repede.

Raspunsuri (1)

membru231208

acum 10 ani

Fa un test de sarcina si vezi , sau du-o la medicu ginecolog :D menstruatia poate fi '''' influentata '''' si din cauza pastilelor :d