urgent

Sarcina

Postata de ioan247 cu 15 ani in urma.

dragele mele ultimul ciclu a fost pe 10 febroarie si de vreo 4 zile ma simnt f rau am stari de oboseala acentuate am senzati de voma dar nu vomit nu mai am pofta de mancare eu nu am ciclul regulat am facuit un test de sarcina pe 09 martie dar a iesit negativ am sanse sa fiu gravida ?

Raspunsuri (2)

ioan247

acum 15 ani

dragele mele ultimul ciclu a fost pe 10 febroarie si de vreo 4 zile ma simnt f rau am stari de oboseala acentuate am senzati de voma dar nu vomit nu mai am pofta de mancare eu nu am ciclul regulat am facuit un test de sarcina pe 09 martie dar a iesit negativ am sanse sa fiu gravida ?

bebe321919

acum 15 ani

Simptomele de sarcina apar la 5 saptamani dar arfi trebuit sa iti iasa testul pozitiv garantat daca ai fi fost insarcinata.Eu zic ca nu esti.