Urgent va rog

Sarcina

Postata de Crinaorzac cu 10 ani in urma.

Sunt insarcinata , dupa calculele mele am vreo4-5 sapt, am fost la o peterecere si o fost cam frigut si am cam dansat...si a doua zi nu ma mai dor sanii . Imi erau foarte sensibili inainte, dar akum asa doar putin. Se poate sa fi pierdut sarcina?

Raspunsuri (3)

monicuta68

acum 10 ani

daca nu ai pierdut sange nu ai cum,dar de acum incolo incearca sa te protejezi. sarcina usoara iti doresc si un bebe sanatos.

Crinaorzac

acum 10 ani

Multumesc, au inceput iar sa ma doara sunt mai linistita ...ms de sfat! Cred ca vine durerea si pleaca...:) Akum sunt linistita!

GeorgianaR

acum 10 ani

O sarcina se poate opri din evolutie si fara sa apara sangerari,de aceea este bine sa fii atenta la simptome,daca dispar brusc,nu este ok.Din cate inteleg,daca nu stii exact varsta sarcinii,inseamna ca nu ai fost inca la un control,de aceea,iti recomand s-o faci,chiar daca sarcina este inca mica si incearca sa te feresti de frig.