urgent va rog, sunt disperata

Sarcina

Postata de Crinaorzac cu 10 ani in urma.

Mi-a scazut volarea la al doilea test HCG , si aici in franta nu fac chiuretaje, asteapta un pic de timp sa se produca avortul spontan , si apoi daca nu se produce fac chiuretaj. Sunt disperata sa nu fac ceva infectie, sau am auzit ca se face septicemie e adevarat cine ma poate ajuta va rog...... am 4-5 saptamani am fost la 2 eco si tot sacul gol era....

Raspunsuri (5)

Crinaorzac

acum 10 ani

Am avut 16 455 si am scazut la 12 676

GeorgianaR

acum 10 ani

Nu cred ca poti face septicemie,sunt femei care au avut sarcina oprita din evolutie fara sa stie,trecand 2-3 saptamani.Cred ca medicii nu si-ar asuma acest risc.Imi pare rau pentru sarcina ta...

Crinaorzac

acum 10 ani

S-a dus bebelusul meu...luni seara ..azi am fost la control si nu a mai ramas resturi... akum iau niste fier k sunt slabita si magneziu....sunt suparata...

Crinaorzac

acum 10 ani

nu stiu atata timp kat nu pot face dragoste , macar poate sa ma termine sotu , k deja ma doare capul...:))))

Carpe Diem

acum 10 ani

6 saptamani