Un ajutor va rog ?

Sarcina

Postata de Utilizator11639310239 cu 2 ani in urma.

acum 3 ore
Buna. Sunt insarcinata in 9 săptămâni. Înainte de asta am o sarcina pierdută la 11 săptămâni din cauza ca am depus efort și am fost la un control ginecologic sarcina decurge bine doar ca doctorul mi-a prescris Arefam pe cale vaginală 2/zi de 200 și Aspenter . E Ok aspenterul ? De ce trebuie sa iau ? Parca îmi este frica sa îl iau !! multumesc !!

Raspunsuri (1)

Utilizator11644565128

acum 2 ani

Ceau si eu am pierdut 3 sarcini dar deabia la a 3 sarcina am luat aspenter ,si din cauza ca am trombofilie mia dat aspenter ptr reglarea sangelui ,poate deasta ti la dat si tie ar fi trebuit sa il intrebi