tocuri

Sarcina

Postata de lacoste cu 12 ani in urma.

la ce termen de sarcina este indicat sa renunti la tocuri inalte? Si trebuie numaidecit daca te simti comod in ele?

Raspunsuri (3)

Medic Epuran

acum 12 ani

Ar fi indicată renunţarea la purtarea pantofilor cu toc înalt pe întreg parcursul celor nouă luni de sarcină si mai ales începând cu cel de-al doilea trimestru de sarcină.

Ludmila

acum 12 ani

sunt intru totul de acord cu sfatul medicului.Eu am renuntat totusi in luna a 6 a intrucat aveam un servici care-mi impunea o tinuta cat mai eleganta.daca poti renunta si numai purta deloc

madi_veli

acum 12 ani

EU nu am mai suportat tocurile inca din luna a doua...